Яким чином журналіст може підтвердити свій професійний статус?

Якщо Ви працюєте журналістом, напевне у Вас часом виникає потреба підтвердити свою приналежність до цієї професії. Адже журналіст використовує права, передбачені Законом України “Про інформацію” та Законом України “Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні”. Іноді, якщо Ви не матимете відповідного посвідчення, з Вами не будуть навіть спілкуватися, не нададуть можливість бути присутнім на місці події. А крім всього, журналіст, його професійна діяльність, майно, здоров’я та життя захищені Кримінальним кодексом України.

Проте не завжди редакція забезпечує свого працівника посвідченням журналіста. Причини на це можуть бути різними, від банального небажання леґалізовувати стосунки працедавця з виконавцем робіт щоб відповідно уникнути зайвих витрат, котрі при цьому мають бути до суто формально-технічних обставин.

Якщо Ви є журналістом та бажаєте мати відповідне посвідчення європейського зразка, то ласкаво просимо!

Відповідно до українського та міжнародного законодавства, спираючись на загальноприйняті принципи професіоналізму в галузі журналістики, керуючись нормами свого статуту Європейська медійна спілка проводить атестацію журналістів з подальшою видачею офіційних журналістських посвідчень — прескарт для виконання журналістами своїх професійних обов’язків як в Україні, так і поза її межами.

Розпочати атестацію можна за цим посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *