28 лютого – Кобзарський…

Запрошуємо всіх 28…

"Галя на Марсі" -…

Галя ось уже четве…

Яким чином журналіст може…

Якщо Ви працюєте ж…

Тиждень молінь за єдність…

По всьому світі від…

Свята Літургія за єдність…

Свята Літургія за є…

«
»

Народні депутати відвідали КПВВ «Чонгар» та «Каланчак» на адмінмежі з ТОТУ АР Крим

Учора в КПВВ «Чонгар» відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій Донецької, Луганської областей, АРК та міста Севастополя.

У моніторинговому візиті до Херсонської області взяли участь Голова комітету ВРУ Дмитро Лубінець та члени комітету – народні депутати України, Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України, Уповноважена Верховної Ради з прав людини, представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, міжнародних та громадських організацій.

На виїзному засіданні обговорювалися, зокрема, актуальні питання облаштування та умови перетинання контрольних пунктів в’їзду-виїзду, зокрема, громадянами, які навчаються на материковій частині України.

«Нам важливо аби діти та підлітки могли якомога простіше перетинати КПВВ і приїздити вчитись в українські навчальні заклади, перебувати в українському освітньому та культурному просторі», – наголосила Міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда.

Під час робочого візиту учасники також оглянули режимні та сервісні зони  КПВВ «Чонгар» та «Каланчак», ознайомились з їхньою інфраструктурою, порядком здійснення прикордонного контролю осіб та транспортних засобів, умовами несення служби військовослужбовцями та мали змогу пройти шлях, який долають громадяни під час перетинання адмінмежі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *