28 лютого – Кобзарський…

Запрошуємо всіх 28…

"Галя на Марсі" -…

Галя ось уже четве…

Яким чином журналіст може…

Якщо Ви працюєте ж…

Тиждень молінь за єдність…

По всьому світі від…

Свята Літургія за єдність…

Свята Літургія за є…

«
»

Одеські студенти побували на кораблях та відвідали виставку “Блокпост пам’яті”.

Учні Одеського вищого училища Морського туристичного сервісу відвідали пересувну виставку «Блокпост пам’яті». Координаторами заходу виступили фахівці групи СІМІК Командування Військово-Морських Сил України.
Тут особисті речі захисників, світлини, листи, нагороди. Дивитися її без сліз тяжко – з перших хвилин стискається серце і кожен розуміє, що після побаченого вже не скажеш: «Мене війна не стосується».
Студенти училища, які відвідують виставку, дуже різні: комусь батьки не дозволяють навіть новини про війну дивитися, а в інших рідні повернулися зі Сходу з пораненнями.
Експонати зібрані на місцях боїв 2014–2015 років. Всі вони свідчать про жахіття війни: уламки від розірваних снарядів і мін, прострелені ікони, обгорілі книги, фотографії воїнів та їхні речі. Вони дбайливо розкладені на столах. І в кожному відкритому патронному ящику — історія полеглого воїна.
Екскурсовод розповідає обережно, намагається відволікти дітей від тяжких думок.
Засновником та автором виставки є керівник пошукової групи Павло Нетьосов. З 2014 року він, як волонтер, допомагав українським військовим, далі і сам став добровольцем та брав участь у місії «Чорний тюльпан».
На виставці можна також ознайомитися зі зброєю наших захисників, навіть прослідкувати її розвиток. Після лекції відвідувачам дозволили приміряти бронежилети.
Переповнені враженнями студенти відвідали і українські кораблі: патрульні катери «Слов`янськ» та «Старобільськ» і флагман флоту – фрегат «Гетьман Сагайдачний». Низка питань до – членів екіпажів суден була нескінченною. Найбільше цікавилися тим, де на кораблях зброя та яка вона, цікавили також обов’язки, покладені на особовий склад.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *