28 лютого – Кобзарський…

Запрошуємо всіх 28…

"Галя на Марсі" -…

Галя ось уже четве…

Яким чином журналіст може…

Якщо Ви працюєте ж…

Тиждень молінь за єдність…

По всьому світі від…

Свята Літургія за єдність…

Свята Літургія за є…

«
»

Переселенці з Донецька і Луганська відсвяткували «Прощання з колядою» в Брюховичах

9 лютого 2020 року спільнота родин-переселенців УГКЦ з Донецька і Луганська під проводом с. Єроніми Вовчак, СНДМ, зібралися у монастирі св. Йосифа оо. Василіян в Брюховичах, щоб відсвяткувати «Прощання з колядою».

Зустріч розпочалася Божественною Літургією в семінарійному храмі Собору Пресвятої Богородиці, продовжилася спільною трапезою, по завершенні якої всі разом різдвяним вертепом і колядками прославляли Бога, радіючи народженню Господа Нашого Ісуса Христа.

Зустріч родин-переселенців на «Розколяду» вже стала традицією. Кожного року спільнота готується до цього заходу заздалегідь: розучують вертепне дійство, шиють костюми, підбирають коляди, шукають місце проведення. Всі відносяться до підготовки відповідально і з натхненням. «Разом ми можемо прославляти Бога і маємо нагоду ще раз зустрітися і побути в колі близьких людей», – кажуть учасники дійства.

 «Діти колядували і віншували з великим задоволенням, радістю і дуже тішилися вдячними оплесками, похвалі і подарунками, які добродії з Канади передали їм через с. Єроніму.

С. Єроніма і с. Магдалина Чайківська з дівчатами з «Дому надії» підготували і виконали нові колядки і цікаві віншування. А бр. Еммануїл, ЧСВВ, який теж є родом з Донецька, зіграв на синтезаторі вірменські колядки. Цього року це свято було по особливому теплим і родинним.

Наша спільнота від щирого серця дякує Сестрам Служебницям і всім причетним до його організації і проведення. Сердечно дякуємо о. Пантелеймону Трофімову, настоятелю монастиря і ректору Василіянського інституту у Брюховичах, який теж – уродженець Донецька, та братам Василіянам за гостинний прийом, за молитви та щирі і відкриті серця! Нехай Всемилостивий Господь обдаровує Вас всіма Своїми ласками на многая і благая літа!» – від імені родин-переселенців поділилася враженнями від свята і висловила побажання учасниця розколяди Зіта Воробйова (Донецьк-Запоріжжя ).

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://www.ssmi-ua.org

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *