28 лютого – Кобзарський…

Запрошуємо всіх 28…

"Галя на Марсі" -…

Галя ось уже четве…

Яким чином журналіст може…

Якщо Ви працюєте ж…

Тиждень молінь за єдність…

По всьому світі від…

Свята Літургія за єдність…

Свята Літургія за є…

«
»

У Львівському Соборі св. Юра спільною молитвою вшанували пам’ять Митрополита Володимира Стернюка

У середу, 12 лютого 2020 року, у 113-у річницю з дня уродин великого апостола Христової Церкви, місцеблюстителя Києво-Галицької митрополії блаженної пам’яті Митрополита Володимира Стернюка, в архикатедральному Соборі св. Юра спільною молитвою вшанували пам’ять цього великого подвижника віри.

Чин Панахиди, який відбувся у крипті Собору на гробі ісповідника віри, очолив ієрей Іван Гобела.

По завершенню богослужіння о. Іван звернувся до вірних з духовним словом, у якому розкрив велич постаті блаженної пам’яті Митрополита Володимира: «Те, що ми тут сьогодні є разом з вами, те, що ми – генерація молодого покоління священства тут є, ми завдячуємо йому. Це він приніс нам зболену підпільну катакомбну Церкву. Ми йому дякуємо сьогодні, прославляємо його у світлій пам’яті святих. Ми співали «Вічная пам’ять» і що його пам’ять буде «з роду в рід». Пам’ять з роду в рід про того, хто міг крізь ціле своє життя нести Бога. Нам сьогодні так бракує добрих світочів. Сьогодні виринають такі постаті, які мали дуже сумнівне минуле в Радянському Союзі… І він міг би мати добре, забезпечене життя, але не пішов дорогою компромісу зі своєю совістю, але справді був святий і благочестивий. І тому ми сьогодні дякуємо Господу за все, що блаженної пам’яті Митрополит Володимир зробив для зболеної, але воскреслої Церкви. Ми інколи чекаємо проголошення святих, але будьмо певні, що тут ми вже перебуваємо у сонмі святих, ми є тут серед святих і він є святим. Молімося до нього як до святого, уже величаймо його як святого. А прийде час, коли Господь його прославить на престолах Вселенської Церкви цього Великого святця.

Нехай приклад Митрополита Володимира буде нам за добрий взірець Людини, яка не йшла на компроміси зі своєю совістю; щоб ми ні на хвильку не задумалися, що маємо йти по життю свято, чесно і справедливо, бути собою і завжди свідчити Бога».

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://sobor-svyura.lviv.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *