28 лютого – Кобзарський…

Запрошуємо всіх 28…

"Галя на Марсі" -…

Галя ось уже четве…

Яким чином журналіст може…

Якщо Ви працюєте ж…

Тиждень молінь за єдність…

По всьому світі від…

Свята Літургія за єдність…

Свята Літургія за є…

«
»

Владика Степан Сус провів для працівників Патріаршої курії день духовної віднови

Владика Степан Сус, голова Пасторально-міграційного відділу Патріаршої курії УГКЦ провів для працівників Патріаршої курії день духовної віднови.

Працівники пережили духовну науку, Lectio Divina, Божественну Літургію та панахиду за Блаженнішим Любомиром.

День духовної віднови відбувався в резиденції, де жив світлої пам'яті Блаженніший Любомир Гузар.

«Будинок, де жив Блаженніший Любомир – це є частина історії нашої Церкви, але не історії, яка залишилася в минулому, а історії, яка має велике майбутнє, – зазначив владика Степан і додав. – Я би сказав, що він як особа продовжує жити серед нас, його слова настанови, його думки. Навіть сама згадка про нього зігріває кожного з нас теплотою і увагою. Він був і залишається уважним до кожного з нас. Для нього дуже було важливим поняттям те, що називається Патріарша курія, бо це є скелетом нашої Церкви».

Як сказав у коментарі для Департамент інформації УГКЦ духовний наставник, він намагався зробити так, аби представники Курії мали можливість побути разом і мати спільний час для духовних настанов, молитви, розважання над Божим Словом.

«День духовної віднови, реколекції ми називаємо таким часом зупинок у нашому житті. Кожна людина повинна уміти вчасно зупинятися і знаходити час для своєї душі, духовного життя, заряджати себе, бо без цього є важко працювати і реалізовувати завдання, які стоять перед представниками Патріаршої курії», – вважає владика Степан.

На його думку, працівники Патріаршої курії це є також обличчя нашої Церкви і важливо, аби вони пам'ятали про своє покликання. Бо це не лише робота, а й служіння, свідчення. 

«Цей день духовної віднови була зупинка імені Блаженнішого Любомира. Його світла пам'ять огріває наші серця і додає нам сили в тих моментах, коли ми відчуваємо труднощі», – додав він на завершення.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *