28 лютого – Кобзарський…

Запрошуємо всіх 28…

"Галя на Марсі" -…

Галя ось уже четве…

Яким чином журналіст може…

Якщо Ви працюєте ж…

Тиждень молінь за єдність…

По всьому світі від…

Свята Літургія за єдність…

Свята Літургія за є…

«
»

ВООЗ каже, що коронавірус ще “може розвиватися у будь-якому напрямі”

З Китаю повідомляють, що у середу в провінції Хубей зареєстровано 242 нові смертельні випадки від нового коронавірусу, що стало найбільшим показником за один день.

Також у провінції, що стала епіцентром епідемії, різко – на майже 15 тисяч зросла кількість виявлених заражених.

Стрибок у показниках щодо коронавірусу в Китаї пов’язують з розширенням визначення діагнозу хвороби і з використанням швидших способів діагностування.

Це дає підстави фахівцям припускати, що останні дані показують не новий вибух поширення коронавірусу, а те, що досі статистика напевне була занижена.

Державні ЗМІ у Китаї повідомляють, що пекінське керівництво усунуло з посад секретаря комітету комуністичної партії провінції Хубей та найвищого партійного керівника в столиці провінції Ухань.

Всесвітня організація охорони здоров`я (ВООЗ) заявила у середу, що кількість заражень в Китаї стабілізувалася, але також підкреслила, що говорити про сповільнення епідемії ще занадто рано.

Генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейєсус сказав у штаб-квартирі організації у Женеві, що показники темпів поширення коронавірусу “треба розглядати надзвичайно обережно”.

“Спалах усе ще може розвиватися у будь-якому напрямі”, – наголосив він.

Тедрос Адханом Гебрейєсус також похвалив зусилля Пекіна, сказавши, що “Китай робить багато позитивного, що сповільнює вірус”.

“Важливо, щоб інші країни визнали правильні кроки, а це визнано, і щоб інші могли брати досвід з тієї держави”, – сказав директор ВООЗ.

Зараз у світі нараховують 60 тисяч людей з вірусом і переважна більшість з них у Китаї.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *