28 лютого – Кобзарський…

Запрошуємо всіх 28…

"Галя на Марсі" -…

Галя ось уже четве…

Яким чином журналіст може…

Якщо Ви працюєте ж…

Тиждень молінь за єдність…

По всьому світі від…

Свята Літургія за єдність…

Свята Літургія за є…

«
»

“БРАТИ ПО ЗБРОЇ”. ВІД СТАНИЦІ ЛУГАНСЬКОЇ ДО ЛЕБЕДИНСЬКОГО

Сьогодні у селі Лебединське, що на Приазов’ї, для військовослужбовців частин та підрозділів Об’єднаних Сил, що боронять українську землю на південних рубежах району проведення ООС, пройшов допрем’єрний показ документального фільму «Брати по зброї» режисера Сергія Лисенка.
Як розповів відомий ветеран і волонтер, заступник голови Ради резервістів при Генеральному штабі ЗС України Мирослав Гай, показ відбувається за підтримки командування Об’єднаних сил та цивільно-військового співробітництва ЗС України. Протягом ось уже кількох років волонтери з благодійного фонду «Мир і Ко» їздять з гуманітарними місіями сходом України вздовж лінії розмежування. Один із напрямів їхньої діяльності – демонстрація українського патріотичного кіно для військовослужбовців, які виконують бойові завдання у районі ООС, а також для місцевих мешканців.
Цього разу захисникам показали одразу два документальні фільми – «Миротворці. У горах Сванетії» та, власне, «Брати по зброї». У першому проєкті Мирослав став одним із режисерів, у другому – продюсером.
Також під час показу фільмів перед присутніми з лекціями на тему гібридної війни виступив представник Молодіжного Націоналістичного Конгресу Микола Мисак. Він розповіли, начебто, прості, всім відомі істини , але зробили це, використавши наочні приклади – словом, присутнім було по-справжньому цікаво.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *