28 лютого – Кобзарський…

Запрошуємо всіх 28…

"Галя на Марсі" -…

Галя ось уже четве…

Яким чином журналіст може…

Якщо Ви працюєте ж…

Тиждень молінь за єдність…

По всьому світі від…

Свята Літургія за єдність…

Свята Літургія за є…

«
»

У Фастові греко-католики презентували виставу «Ніч перед Різдвом»

8 лютого 2020 року, драматичний гурток парафії Святого Великомученика Димитрія УГКЦ у місті Фастів, презентував виставу «Ніч перед Різдвом» за повістю Миколи Гоголя.

Як розповів о. Віталій Марцинюк, Парох місцевої громади УГКЦ, постановка була представлена у великій залі Міського палацу культури. За його словами два місяці приготування дали свій результат. «Вечір був наповнений емоціями, які можуть подарувати Всемогутній Творець та родинне тепло. Бо родина дає силу, натхнення, підставляє плече, та зігріває коли холодно. За цю велику родину я безмежно вдячний Богові».

У соціальній мережі душпастир зазначив: «Сьогодні, на великій сцені Міського палацу культури ми це зробили. «Черевички для Оксани». Насправді нам випала унікальна можливість передати красу українських традицій через глибоку духовність Божого люду. Останні дні я хвилювався, будучи у Львові на навчанні думав та журився, як все буде. Переживав чи нам вдасться передати суть Різдвяного дійства, чи люди прийдуть. А сьогодні коли побачив заповнений зал зрозумів, що це Господь нас укріпив, допоміг, переобразив нашу неміч», – йдеться в повідомленні.

Священник також висловив слова  вдячності парафіянам, п. Галині та п. Михайлу Цяпич за організацію та сценарій: «Дякую за те, що вклали свою душу у наше святкове дійство. Дякую усім Вам, дорогі мої парафіяни – ви для мене є справжньою родиною. Дякую своїй дружині Таї, за розуміння і підтримку в усіх задумах. Поруч чудові люди і це найкращі миті мого життя. Слава Богу за все!»

Прес-служба Київської Архиєпархії

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *