Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

Населення: світ і Україна

Майже 4 000 народів…

Шаровари - це одяг…

Підставою для нашо…

ДО УВАГИ!

Зважаючи на каранти…

Писання - це спосіб…

Сьогодні ми прогов…

«
»

ООН виділяє кошти на допомогу вразливим країнам у боротьбі з коронавірусом

ООН виділила 15 мільйонів доларів з Центрального фонду реагування на надзвичайні ситуації для сприяння глобальним зусиллям по стримуванню коронавірусу COVID-19.

Відовідне оголошення було зроблено на тлі рішення ВООЗ підвищити рівень загрози глобальної епідемії коронавірусу до «дуже високого». Це максимальний рівень у системі ВООЗ. При цьому організація заявила, що все ще є шанс стримати вірус, якщо перервати ланцюжок його передачі.

Виділені ООН кошти підуть ВООЗ і Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ). Вони будуть використовуватися для моніторингу поширення вірусу, розслідування випадків захворювання, роботи національних лабораторій і фінансування інших заходів.

ВООЗ закликала знайти 675 мільйонів доларів для боротьби з коронавірусом. Існує можливість стримати поширення вірусу, якщо країни світу підуть на серйозні заходи щодо раннього діагностування захворювання, ізоляції та догляду за пацієнтами і відстеження їх контактів, зазначили в ООН.

Заступник генерального секретаря ООН з гуманітарних питань Марк Лоукок заявив: «Ми поки не бачимо свідчень вільного поширення вірусу. Поки така ситуація зберігається, у нас є шанс стримати його».

Лоукок зазначив, що грант допоможе країнам з крихкими системами охорони здоров’я виявляти захворювання та вживати відповідних заходів.«Він може врятувати життя мільйонів людей з уразливих верств населення», – заявив він.

Генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебрейесус заявив, що потенційне поширення вірусу у країнах зі слабкими системами охорони здоров’я викликає серйозну заклопотаність у організації.

«Кошти допоможуть цим країнам підготуватися до виявлення та ізоляції випадків захворювання, захистити медичних працівників і надавати пацієнтам гідний і адекватний догляд», – зазначив глава ВООЗ.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *