Я мрію, навчаю, пишу…

Сьогодні ми в…

Часи та світи для…

Сьогодні ми виріши…

Час невпинно диктує моду…

Різні часи - різні…

ПРОДАЖ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ –…

Закон, котрий дозво…

ЗЕМЕЛЬНА АФЕРА

Вночі, як злодії. В…

Війни, пошесть та бунти.…

Інтерв'ю з Іриною …

Українська земля — не…

Українська земля —…

До 90-ї річниці знищення…

Є події, про які кр…

«
»

Спільнота УКУ отримала тимчасовий безкоштовний доступ до курсів Coursera

Після початку дистанційного навчання в УКУ платформа Coursera оголосила про можливість безкоштовного доступу до курсів та сертифікатів для університетів, зацікавлених в ініціативі. УКУ вже за кілька днів опинився серед шістнадцяти тисяч університетських спільнот по всьому світу, які скористалися пропозицією та отримали вільний доступ до освітнього контенту.

Завдяки оперативній роботі заступника першого проректора Андрія Боровця, керівника IT-відділу Володимира Бокли та керівниці ЦеНІТ Аліни Синицької УКУ став першим з українських вишів, яким Coursera надала доступ до своїх освітніх ресурсів. Проте, за словами декана факультету прикладних наук УКУ Ярослава Притули, першість в Україні робоча група великим досягненням не вважає.

«Значно важливішим є те, що ми даємо рекомендації по курсах, повноцінно інтегруємо їх у навчальний процес, – пояснює він. – Думаю серед українських вишів уже є з десяток тих, хто пробують отримати доступ. Знаю три-п’ять вишів, які перебувають у процесі отримання», – додає Ярослав Притула.

Сьогодні всі факультети УКУ вже створили свої колекції рекомендованих курсів для кожної навчальної програми, а деякі з викладачів — уже додали навчальні модулі Coursera у свої освітні програми. «Викладачі, зацікавлені в інтеграції навчальних модулів на Coursera у своїй курси, матимуть змогу керувати та модерувати навчання групи на зовнішній платформі», – додає проректорка з науково-педагогічної роботи Софія Опацька. Курс, пройдений на платформі, зарахується як дисципліна вільного вибору чи складова окремої дисципліни лише за умови попереднього узгодження із викладачем чи керівником навчальної програми, а також за умови успішного завершення курсу та отримання сертифікату від Coursera. Сертифікати, які раніше потрібно було оплачувати, відтепер можна отримати безкоштовно.

Безкоштовний доступ до освітнього контенту Coursera за попередніми домовленостями триватиме до липня.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://ucu.edu.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *