В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Онлайн перегляд концерту на…

Щорічний Фестиваль …

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

Ватикан: мінімальна присутність персоналу в офісах і віддалена праця

Ватикан: мінімальна присутність персоналу в офісах і віддалена праця
Ватиканський прес-центр інформує, що з метою запобігання поширенню вірусу, Ватиканські установи звели до мінімуму присутність персоналу в офісах, запровадивши дистанційну працю.

VATICAN NEWS

У заяві Ватиканського прес-центру, оприлюдненій 24 березня 2020 р., зазначається, що виконуючи розпорядження, прийняті 11 березня 2020 р., для того, аби запобігти подальшому поширенню захворювання Covid-19, але, не припиняючи свою діяльність, Святий Престол доручив очільникам Дикастерій «завдання й надалі забезпечувати суттєві служіння Вселенській Церкві», залучаючи до праці в офісах мінімальну кількість працівників і запроваджуючи, наскільки це можливо, дистанційну працю. 

В комюніке також підкреслюється, що у випадку контакту працівників Святого Престолу чи громадян міста-держави Ватикану із зараженою коронавірусом людиною, Ватиканська Дирекція охорони здоров’я та гігієни запровадила протокол для негайного повідомлення випадків управлінню охорони здоров’я за місцем проживання та адміністрації держави-міста Ватикану.

В наступній заяві, відповідаючи на запитання журналістів, директор Ватиканського прес-центру Маттео Бруні зазначив, що на даний момент у Ватикані підтверджено чотири випадки зараження коронавірусом: окрім першого, про який вже було повідомлено раніше, мова йде про одного працівника Бюро товарів та двох працівників Ватиканських Музеїв. Всі четверо почали перебування в ізоляції, яка триває вже понад 14 днів, ще перед тим, як отримали позитивний результат тестів на коронавірус. Деякі з них перебувають на лікуванні в італійських лікарнях, інші – в ізоляції у власних помешканнях. 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *