Я мрію, навчаю, пишу…

Сьогодні ми в…

Часи та світи для…

Сьогодні ми виріши…

Час невпинно диктує моду…

Різні часи - різні…

ПРОДАЖ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ –…

Закон, котрий дозво…

ЗЕМЕЛЬНА АФЕРА

Вночі, як злодії. В…

Війни, пошесть та бунти.…

Інтерв'ю з Іриною …

Українська земля — не…

Українська земля —…

До 90-ї річниці знищення…

Є події, про які кр…

«
»

Єпископ Йосиф Мілян у прямому ефірі звернеться до користувачів соціальних мереж

26 березня 2020 року, о 14-00, Владика Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київської Архиєпархії, у прямому ефірі проведе розмову із користувачами соціальних мереж.

«Сьогодні люди особливо відчувають потребу близькості. Хочемо бути ближче іншої людини, родича, товариша. Чуємо потребу бути ближче Бога через споруду храму, чи через духовного наставника. Повірте, Церкві також сьогодні бракує живих зустрічей та відвертих розмов зі своїми вірними», – про це Владика Йосиф повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі.

Єпископ також зазначив: «Ми разом сьогодні бережемо своє здоров’я у домашніх умовах. І я переконаний, що наш домашній карантин рятує комусь життя. Але ми не є окремо… Ми як ніколи – разом. Разом у молитві, разом у дотриманні правил, разом онлайн».

У повідомленні Протосинкел Київський зізнався, що кожного дня згадує щирі розмови, посміхи та часто зашвидкий ритм життя. «Дякую Богу за цей час і пробую зрозуміти, що через це хоче нам сказати. Думаю, над тим, що ми маємо винести із цієї ситуації. Думаю над тим, які висновки ми зробимо і як дальше розставимо наші життєві пріоритети. Тому завтра, о 14:00 хочу з вами тут зустрітися. Хочу з Вами побесідувати та поділитися своїми думками. Тож до зустрічі завтра на цій сторінці», – йдеться в повідомленні Архиєрея.

Прес-служба Київської Архиєпархії

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *