В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Онлайн перегляд концерту на…

Щорічний Фестиваль …

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

Населення Львівщини масово тестуватимуть на коронавірус.

З наступного тижня на Львівщині розпочнуть масового тестувати населення на коронавірус. Першими тестування пройдуть ті, хто нещодавно повернувся з-за кордону або мав контакт із підтвердженими хворими на коронавірус. Такий спільний проєкт запускають ЛОДА і Львівський ІТ Кластер, – повідомили в пресслужбі ЛОДА.

 

«Зараз ми активно розробляємо алгоритм та правила такого тестування. Передбачаю, що перші масові тестування будуть проведені з середини наступного тижня. Провести таке тестування – справа не одного дня, і на це знадобиться чимало зусиль. Просте я впевнений, що ці зусилля дадуть той результат, на який ми очікуємо, – збережене здоров’я і життя мільйонів українців», – зазначив голова ОДА Максим Козицький.

Очільник Львівщини розповів, що першими тестування пройдуть ті, хто нещодавно повернувся з-за кордону або контактував із підтвердженими хворими на коронавірус.

«Ми запустили проєкт «United for health». Першим пріоритетом проєкту United for health є запуск масового тестування населення та збір даних, адже саме дані про хворих дадуть нам можливість прогнозувати ситуацію в місті та області надалі – піки спалаху, навантаженість на медичну інфраструктуру тощо. Співпраця з ЛОДА є наступним нашим кроком у реалізації цього проєкту», – розповів Степан Веселовський, СЕО Львівського ІТ-кластеру.

Зазначимо, на сьогодні на Львівщині підтверджено три випадки захворювання на COVID-2019.

Для довідки:

Львівський ІТ кластер (спільнота ІТ-спеціалістів і компаній Львова) вважає, що масове тестування населення на наявність є дуже важливим і найнеобхіднішим кроком у боротьбі з поширенням COVID-19. На сьогодні Україна – на останньому місці у рейтингу країн за кількістю протестованих на SARS-CoV-2. І це є значною проблемою, адже хворі без симптомів продовжують переносити вірус та інфікувати інших.

Відтак ІТ-спільнота Львова вирішила долучитися до міської влади та Штабу оперативного реагування у боротьбі з поширенням коронавірусу у Львові, аби запобігти масовому розповсюдженню вірусу у місті, а також посприяти в допомозі тим, хто вже захворів.

Кластер спільно з усіма ІТ-компаніями-учасницями визначив кілька першочергових на сьогодні цілей, зокрема:

Закупити 100 000 експрес-тестів на SARS-CoV-2 для Львова, які будуть доступними для громади Львова й області.

Розгорнути кампанію з максимального залучення всієї ІТ-спільноти Львова (і окремих компаній, і працівників індустрії) до збору коштів на потреби медичної галузі міста у зв’язку з підготовкою до можливого спалаху COVID-19 у Львові.

Сформувати окремий Фонду для благодійного збору коштів всередині ІТ-спільноти Львова.

На 25 березня в рамках новоствореного проєкту United for Health вдалося зібрати перші 3 мільйони гривень. За ці кошти вже з кінця цього тижня Кластер почне отримувати частинами першу партію експрес-тестів для масово тестування мешканців Львова й області. Всі експрес-тести для виявлення антитіл COVid-19 з першої партії замовлення у кількості 20 000 шт. прибудуть до міста через 9 днів. Експрес-тести Sars-Cov-2-lgG/IgM виробника Testsealabs входять до переліку рекомендованих тестів та погоджені Штабом оперативного реагування щодо боротьби з поширенням коронавірусу у Львові.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *