В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Онлайн перегляд концерту на…

Щорічний Фестиваль …

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

На Львівщині розпочали масово тестувати тих, хто повернувся з-за кордону.

У Пустомитівському районі сьогодні розпочали роботу 4 мобільні групи (до складу групи входять сімейний лікар і медична сестра), які проведуть експрес-тестування за визначеними маршрутами на території району. Масове тестування осіб, які повернулися із країн поширення COVID-19, розпочали відповідно до розпорядження Обласного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації на Львівщині.

 

Медичним працівниками провели інструктаж із техніки безпеки та забезпечили їх усіма засобами індивідуального захисту та транспортними засобами в повному обсязі, – запевнили у пресслужбі ЛОДА.

Швидкі тести проводитимуть для мешканців Львівщини, які повернулись в Україну протягом двох останніх тижнів, а також тим, хто контактував із хворими на коронавірус, – уточнив в.о. директора департаменту охорони здоров’я Андрій Васько.

«Плануємо тестувати всіх осіб, які повернулися з-за кордону і перебувають на домашній самоізоляції. Також тестуватимемо всіх осіб, які контактували з пацієнтами із підтвердженим діагнозом коронавірус. Безкоштовним експрес-тестуванням охопимо також медичних працівників. У планах – тестувати водіїв, продавців та інші категорії, які контактують з людьми, адже такі особи в групі ризику. Перші тестування уже розпочали сьогодні в Пустомитівському районі, завтра-післязавтра будуть в інших районах», – розповів Васько.

Особам, яким проводитимуть тестування, вручать пам’ятку про необхідність самоізоляції та роз’яснять персональну відповідальність за її порушення, буде сформовано групи ризику поширення інфекції.

Перелік осіб, які повернулися в Україну, сформував департамент охорони здоров’я ЛОДА. Ці списки також передали поліції для забезпечення та перевірки дотримання умов самоізоляції громадян на карантині.

За словами керівника департаменту охорони здоров’я, у розпорядженні фахівців – 6 тисяч експрес-тестів, які надійшли із Китаю. Ще 20 тисяч має надійти від ІТ-кластеру.

Як повідомили у пресслужбі ЛМР, від сьогодні у Львові експрес-тестами на коронавірус тестують водіїв громадського транспорту, медиків і соціальних працівників.

Під час тестування виявили підозру на коронавірусну інфекцію в пацієнтки пульмонологічного відділення 5-ї міської клінічної лікарні та у водійки трамвая. Лікарі відправили необхідний біоматеріал для проведення полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР), яка зможе достовірно визначити наявність або відсутність коронавірусу.

Усіх пацієнтів і лікарів, які контактували з імовірною хворою, обстежують та ізолювали у приміщенні лікарні.

У водійки трамвая немає жодних симптомів хвороби, зараз у неї взяли матеріал для ПЛР-тесту. Жінку відправлять додому для обсервації під контроль сімейного лікаря, а всім водіям електротранспорту також проведуть тестування.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *