Митрополит Володимир Війтишин оголосив збірку на потреби боротьби із пандемією

Митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин звернувся до протопресвітерів, парохів, адміністраторів та вірних Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ з проханням посилити індивідуальну і спільнотну молитви «за недужих, за працівників медичної сфери, за людей слабких і незахищених, за владу, яка несе відповідальність за безпеку, дочасне благо і здоров’я власного народу і усього людства».

Окрім того владика попросив виявити діяльну любов і милосердя стосовно ближніх і за закликом Блаженнішого Святослава спрямувати ресурси на порятунок і захист людського життя.

У своєму зверненні архиєрей розповів про конкретні кроки архиєпархії щодо боротьби з короновірусом.

«Наша архиєпархія спільно з Лікувально-діагностичним центром св. Луки запускає гарячу лінію для онлайн консультацій лікарів. На нашому радіо «Дзвони» регулярно виступатимуть медики, що дозволить подолати панічні настрої. Окрім того, на сьогоднішній день нам вдалось, власними силами, частково закупити необхідний захисний інвентар та антисептичні і дезінфікуючі засоби, які роздаватимуться потребуючим. Також, приміщення Івано-Франківської духовної семінарії ми надали для потреб лікарів та медичного персоналу. Архикатедральний і Митрополичий собор Воскресіння Христового м. Івано-Франківська замовив апарат штучної вентиляції легень (ШВЛ), який буде переданий медпрацівникам». Проте таких ініціатив, на думку владики, не є достатньо, а тому він звертається до всіх людей доброї волі, священиків, вірних зробити збірку на потреби боротьби із короновірусною інфекцією.

«Така фінансова підтримка дозволить нам долучитися до допомоги медичній галузі нашого міста та області відповідним обладнанням, засобами захисту та дизінфекції», – каже владика. Він переконаний, що така соціальна відповідальність допоможе у подоланні кризи.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *