В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

Хто вони, кобзарі ХХІ…

Запрошуємо ознайоми…

Онлайн перегляд концерту на…

Щорічний Фестиваль …

Дуже часто читач дивує…

Сьогодні ми погово…

Пішов з життя багаторічний…

З сумом повідомляєм…

«
»

Святий Престол в жалобі з Італією та з усім світом

Святий Престол в жалобі з Італією та з усім світом
Ватикан приєднується до ініціативи мерів італійських населених пунктів, де на знак жалоби приспустять прапори наполовину щогли. Таким чинм Святий Престол виявляє солідарність з усім світом, де нараховується 700 тисяч заражених коронавірусом і 38 померлих внаслідок Covid-19.

Світлана Духович – Ватикан 

Опівдні 31 березня 2020 р. по всій Італії італійський прапор приспустять наполовину щогли на знак жалоби за тими, хто постраждав внаслідок коронавірусу, та на знак вдячності медичним працівникам за їхню жертовну працю. Святий Престол, як зазначає в комюніке Ватиканський прес-центр, приєднується до цієї ініціативи й приспустить свій жовто-білий прапор, щоб виразити «близькість з постраждалими від пандемії в Італії та в усьому світі, з їхніми сім’ями й тими, що великодушно боряться, аби її подолати».

Про цю ініціативу оголосило «Об’єднання італійських комун» (комуна, італ. «comune» – це автономна й незалежна одиниця адміністративно-територіального поділу Італії) для того, аби «символічно обійняти та підтримати одні одних». Саму ідею подав Голова північно-італійської провінції Берґамо, що найбільше постраждала від пандемії.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *