Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

Скільки можна поступово, вже…

Скільки можна посту…

«
»

Францисканська молодь Тернополя в умовах карантину допомагає літнім людям

Уже упродовж двох тижнів християнська молодь міста Тернополя допомагає літнім людям, особам з інвалідністю, а також тим, хто опинився у скрутному становищі в умовах карантину.

Група волонтерів, яка налічує близько п’ятдесяти осіб (францисканська молодь парафії УГКЦ св. апостола Петра та молодь Тернопільських парафій УГКЦ) щоденно розносять потребуючим продукти харчування, ліки та засоби захисту.

Молоді люди співпрацюють з міською владою, членами соціальної ініціативи «Єднання поколінь», а також отцями-францисканами, які теж дбають про потребуючих.

«Часто контакти людей, які потребують допомоги волонтерам підказують і знайомі, а буває, що вони зустрічаються випадково, – розповідає волонтер Роман Романюк. – Кожного дня активісти відвідують понад двадцять домівок. За два тижні допомогли вже близько сотні особам. Працюють по усьому місту, добираються як пішки, так і велосипедами чи автомобілями. Під час роботи юнаки і дівчата обов'язково одягають маски та рукавиці й дотримуються дистанції при зустрічі з людьми».

Активісти розповідають, що «деякі пенсіонери приймають доставку лише за власні кошти, а є й такі, чиє становище дуже скрутне і вони можуть не їсти вже декілька днів поспіль».

«Загалом роботи є вдосталь, – додає Роман Романюк. – Тішить, що є багато небайдужих тернополян, готових допомагати волонтерам і турбуватися про літніх та потребуючих людей не лише в часі карантину. З молоддю також вже сконтактували представники «Червоного Хреста» й запропонували свою підтримку.

Волонтери закликають усіх людей доброї волі відгукнутися на доброчинну ініціативу й допомогти зібрати продукти для тих, хто опинилися в дуже скрутному становищі й не мають коштів, щоб їх придбати. «Адже, об’єднавши ще більше зусиль – можна зробити набагато більше добра», кажуть вони.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://www.tze.org.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *