Курсанти Інституту ВМС продовжують навчання в умовах карантину.

В Інституті Військово-морських сил Національного університету «Одеська морська академія» курсанти продовжують навчатися, втім щоденний розклад змінився, відповідно до умов оголошеного карантину. Особовий склад, викладачі, медичний персонал та працівники їдальні – дуже серйозно поставилися до умов дотримання правил гігієни, а також щодо запобігання поширення інфекції коронавірусу. Саме тому навчання проводять з групами по 10 чоловік і в дві зміни. Ці обмеження стосуються і занять спортом. Курсанти займаються на свіжому повітрі, адже у здоровому тілі, відповідно,повинен бути і здоровий дух.
Начальник кафедри соціально-гуманітарних та фундаментальних дисциплін Олег Чернявський зазначив: "Основним завданням фізичної підготовки є постійне тренування у військовослужбовців фізичних якостей: швидкість, сила, витривалість , спритність. В нас проводяться заняття в групах не більше 10 чоловік з дотриманням всіх заходів безпеки."
Заняття з курсантами проходять у казармі. У зв’язку із оголошеним карантином викладачі приходять до курсантів.
Заступник начальника Інституту ВМС НУ "ОМА" Ростислав Шаров зауважив: "Жодної паніки немає, тому що життя продовжується і боротьба, перш за все, з будь-якими інфекційними хворобами залежить від кожного особисто і тих організаційних заходів, які вживаються. Наше завдання – довести це до особового складу, провести широку роз’яснювальну роботу. Були визначені модератори на кожному навчальному курсі, які своїм курсантам розповідають про ті вимоги командування, ті вимоги керівництва ЗС і нашої держави, яких повинен дотримуватися кожен військовослужбовець. У нас на КПП є безконтактний термометр і чергова служба, черговий по КПП вимірює температуру."
Особовий склад військового вишу із розумінням ставляться до превентивних заходів. Курсанти проводять вологе прибирання із дезінфікуючими розчинами, провітрюють приміщення та користуються антисептичними засобами для рук.
У їдальні, де харчуються майбутні офіцери, також чистота, порядок та дисципліна.
Начальник продовольчої служби військового вишу Максим Довгань розповів: "З моменту оголошення надзвичайної ситуації ми вжили невідкладних заходів: розділили курсантів – кожен за столом сидить окремо і відстань один від одного збільшили до 1,5 м. Також на місці контролю ми встановили дезінфікуючий засіб, щоб курсанти обробляли ним руки, коли підходять безпосередньо до лінії роздачі. Працівники їдальні, кухарі, обслуговуючий персонал забезпечені масками та медичними рукавичками."
Якщо кожен українець буде брати приклад із курсантів, які дотримуються всіх заходів безпеки і навчаються захищати свою державу, то разом ми швидко подолаємо і новий вірус, і ворога на сході України.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *