Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

Скільки можна поступово, вже…

Скільки можна посту…

«
»

Меса «in tempore universalis contagii» та нова молитва на літургію Страстей

Меса «in tempore universalis contagii» та нова молитва на літургію Страстей
Конгрегація Божественного культу додає особливе прохання до Вселенської молитви на богослуженні Страстей Господніх у Велику П’ятницю та пропонує тексти для Святої Меси на період пандемії.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Свята Меса на період пандемії та новий намір на Вселенську молитву під час літургії Страстей Господніх у Велику П’ятницю. Дві нові вказівки знаходимо в декретах Конгрегації Божественного культу й дисципліни Святих Таїнств, які це відомство розіслало єпископам та опублікувало на своєму сайті.

Беручи до уваги ситуацію, що склалася в світі, у Велику П’ятницю прозвучить також особлива молитва за тих, «страждають в період пандемії», прохаючи, аби «Бог Отець послав хворим здоров’я, медичному персоналові – сили, утішення – родинам та спасіння всім жертвам, які померли».

Відповідаючи на численні запити, які надійшли з річних частин світу, через відповідний декрет Конгрегація пропонує служіння «особливої святої Меси, випрошуючи в Бога завершення цієї пандемії». У декреті зазначається, в які дні може служитися така Меса, а в додатку запропоновані необхідні літургійні тексти.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *