Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

ПРОДАЖ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ – ПРОДАЖ УКРАЇНИ

Закон, котрий дозволяє продаж землі, прийнятий Верховною Радою всупереч громадянських, конституційних прав, з порушенням регламенту. Прийнятий без референдуму, антидемократично та авторитарно.

Цим вчинком депутати нанесли українському народу найбільшої образи. Адже вони замахнулися на найцінніше, що в нас є – на українську землю, до якої українці завжди ставилися як до своєї матері. А хто може продати свою рідну мати? На таке здатні лише наші безбатченки, а саме депутати з фракцій “Слуга народу”, “Європейська солідарність”, “Голос”, члени депутатської групи “Довіра” та деякі позафракційні обранці. Всі вони показали свої справжні обличчя. Дарма, що прикривалися противірусними масками. Ганьба таким депутатам!

Під патріотичними гаслами втерлися в довір’я українського народу і забрали в нього те, що він мав. Не так давно в українців вже вкрали їхні заводи та фабрики, а тепер настала черга й землі. Землі, за яку проливали й проливають кров кращі сини та доньки українського народу.

Ніхто не давав права депутатам приймати злочинний закон, що позбавляє українців Богом даного права на їхню рідну землю. І тому є на часі вимога скасувати закон, який дозволяє продаж української землі з притягненням до відповідальності тих, хто за нього голосував!

Олексій Домаха

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *