У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

У Лікувально-діагностичному центрі св. Луки, що діє в Івано-Франківській архиєпархії запрацювала безкоштовна онлайн консультація

1 квітня, Івано-Франківська архиєпархія УГКЦ спільно з Лікувально-діагностичним центром св. Луки, в рамках роботи Архиєпархіального координаційного антикризового центру, запускає гарячу лінію консультацій лікарів різних спеціальностей.

«Любі пацієнти, щиро вдячні Вам за довіру, розуміння, дотримання правил карантину та обмеження візитів у наш Центр. Оскільки вірус не відступає і карантин продовжили, ми рекомендуємо всім залишатися вдома. Однак, ми не можемо забувати і про інші захворювання, які залишаються не менш актуальними.

Після колективних зборів ми прийняли рішення створити «гарячу лінію ЛДЦ святого Луки», куди кожен з Вас може звернутися не тільки з питань коронавірусу, а й отримати рекомендації лікарів різних спеціальностей в режимі телефонного зв'язку», – йдеться у  повідомленні ЛДЦ святого Луки.

Медичні фахівці з десяти спеціальностей готові відповісти на нагальні запитання своїх пацієнтів онлайн, з 09:00 до 20:00 години, окрім неділі. Зателефонувавши на відповідний номер телефону, хворі залишають свої координати і чекають на дзвінок лікаря.

Хоча не всі ситуації можна вирішити без очного прийому, однак питання його доцільності визначатиме лікар-консультант.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://ugcc.if.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *