У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

Волонтери тернопільської спільноти «Іскра любові» навідалися до найбільш потребуючих

Волонтери спільноти “Іскра Любові” архикатедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці міста Тернополя передали продуктові набори людям похилого віку в будинок св. Вероніки, яким опікуються сестри Згромадження Воплочене Слово, а також хворим та дітям з особливими потребами м. Тернополя. Продукти придбали завдяки жертводавцям архикатедри.

Координатор  акції Валентина Конотопська висловлює вдячність усім доброчинцям, волонтерам: «Нехай Господь віддячить сторицею за Ваше милосердя. Люди похилого віку, завжди потребують нашої підтримки, а в часі карантину – найбільше».

Волонтерка розповіла про випадок, який стався у рамках акції: «Одна жінка, отримавши продуктовий набір, зі сльозами на очах запитувала: «Звідки ви знали, що у мене закінчилась сьогодні сіль і олія теж. А я з дому два тижні не виходжу, бо чоловік лежачий після інсульту!» Немічні люди – сьогодні найбільш незахищені, нашої допомоги чекають».

Акція відбулася за підтримки настоятеля архикатедрального собору та духівника спільноти «Іскра любові» о. Ореста Павліського.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами http://www.tze.org.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *