Вихованці Військово-морського ліцею продовжують навчатися – дистанційно.

Учні нині не бігають і не гомонять – у Військово-морському ліцеї ім. Володимира Безкоровайного незвично тихо, особливо в урочний час. Але ця тиша – оманлива, адже процес здобуття нових знань у розпалі. Військово-морський ліцей, як і решта навчальних закладів, нині на карантині, що однак не завадило навчально-виховному процесу, лише внесло певні корективи.
Заступник начальника Військово-морського ліцею ім. В.Безкоровайного з навчальної роботи Сергій Плехун розповів: "Ми змушені були перейти на таку форму навчання, як дистанційна. Ліцеїстів відправлено за місцем проживання їхніх батьків, складено новий розклад уроків, вчитель у визначений час створює конференцію, в ті самі групи включені командири взводів, вихователі, відповідно, вони контролюють присутність, віртуальну, учнів на заняттях."
Вчителі опанували нові навчальні платформи – і взялися до роботи.
Анна Закликовська, вчитель біології та хімії, зауважила: "За кілька тижнів дистанційної роботи ми знайшли найбільш коректні форми роботи. Це інтернет-платформи, де ми створюємо різні завдання, і учні можуть використовувати їх як тренажери. Ті ліцеїсти, які не мають доступу до швидкісного інтернету, ми з ними спілкуємося за допомогою телефонного зв’язку, вони працюють з підручниками і з іншими довідниковими джерелами інформації."
Активно й, доволі креативно, працює і бібліотека ліцею. За звичайних умов навчання, працівники проводять велику кількість заходів: виставок, тематичних вечорів, бесід тощо. Відтепер всі вони – дистанційні та інтерактивні. Пазли, гра «Як стати мільйонером», «Книжкова дегустація», онлайн-квести – що тільки не вигадаєш, аби заохотити учнів до читання!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *