Курсанти Військової академії (м.Одеса) проводять карантинні заходи з користю.

У центрі забезпечення навчального процесу Військової академії (м. Одеса) на навчальній практиці два тижні поспіль перебуватимуть 46 курсантів-старшокурсників факультету підготовки спеціалістів десантно-штурмових військ. Повернувшись із навчальної практики, що проходила у військових частинах різних областей України, зокрема й у тих, де спостерігається підвищений зріст захворюваності на COVID-19, хлопці проходять обов’язкові карантинні заходи. Не гаючи часу вони відпрацьовують елементи бойової підготовки на загальновійськовому полігоні.
Майбутні офіцери кажуть – умови в яких перебувають- відмінні, і в центрі є все необхідне для того, щоб і проживати і продовжувати практичні заняття.
Курсант Військової академії Андрій Кирсан розповів, що тут, на полігоні, з ними провели інструктаж на предмет – як потрібно себе поводити: "Збільшити кількість миття рук, обличчя, кілька разів на день проводимо вимірювання температури тіла в кожного військовослужбовця."
У курсантів, що нині перебувають в обсервації, ознак вірусних інфекцій не виявлено. Молоді десантники почуваються добре, тож щодня здійснюють практичні вправи з вогневої і тактичної підготовки на полігоні та займаються самопідготовкою на базі навчального центру.
Олег Сидоренко, начальник прес-служби Військової академії (м.ОДЕСА): "Курсанти не ізольовані як в лазаретах, не займаються якимись своїми справами, а продовжуєть навчальний процес, щоб проводити на навчальних місцях тренування різного виду – зі стрілецької зброї, з важкої техніки, з АГСів, з різного виду озброєння, а також вивчають медичну підготовку-тактичну медицину."

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *