Міністр оборони України та Головнокомандувач ЗС оглянули інфраструктуру ВМС України.

Міністр оборони України Андрій Таран разом з Головнокомандувачем ЗС України генерал-полковником Русланом Хомчаком під час робочого візиту до Одеського гарнізону проінспектували стан будівництва військових об’єктів інфраструктури ВМС. Першим оглянули стан будівництва майбутнього штабу військового флоту. Андрій Таран поспілкувався з представниками підрядних організацій щодо можливих строків закінчення будівництва.
Цього ж дня керівники оборонного відомства та Збройних Сил ознайомилися з військовими організаційними структурами, які дислокуються у Практичній гавані, та піднялися на флагман ВМС України фрегат «Гетьман Сагайдачний».
Міністр оборони Андрій Таран наголосив на пріоритетності розвитку національних ВМС з огляду на дестабілізаційні дії Російської Федерації в акваторіях Чорного та Азовського морів.
Наступним об’єктом, який проінспектувала робоча група, стало військове містечко в Дачне-1 та Дачне-2. Глава оборонного військового відомства та Головнокомандувач ЗС України ознайомилися з умовами розміщення, харчуванням та повсякденною діяльністю особового складу підрозділів, розташованих у військових містечках.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *