Першокурсники Військової академії (м. Одеса) проходять виробничу практику.

Зварювання деталей, пайка, простий ремонт – це перші практичні кроки курсантів факультету матеріально-технічного забезпечення за спеціальністю автомобільне господарство. Поки що все просто та зрозуміло: очі бояться, а руки роблять. Основні навички, яких мають набути юнаки та дівчата – обережність, чіткість та зосередженість.
Начальник кафедри РАО Станіслав Нікул розповів: " Курсанти мають 6 навчальних місць. Перше – це пайка, адже не кожен чоловік знає, які види пайки застосовуються у виробництвах тих же СТО. Курсанти все знають, вміють і самі відпрацьовують. Наступне робоче місце – зварювання. Курсанти отримують дуже широкі знання і саме головне – їм ми прив’язуємо до озброєння військової техніки."
Зазвичай курсанти академії проходять таку практику у військових частинах, втім, у зв’язку з надзвичайною ситуацією через коронавірус, цього року заняття відбуваються на базі самого вишу. Тут достатньо виробничих майстерень, матеріально-технічна база відповідає всім вимогам. Не вистачає лише азарту, на якого так чекали майбутні офіцери, адже, потрапивши до військових частин, можна було не лише відпрацювати теоретичні знання, а й побачити, як ремонтується техніка з передової, тож карантинні заходи внесли свої корективи.
Юнаків та дівчат поділили на підгрупи по 5 -7 курсантів. В циклічному порядку, по два дні, вони проходять заняття змінюючи навчальні місця.
Вже на старших курсах курсанти працюватимуть з електрообладнанням, читатимуть мікросхеми озброєння, ремонтуватимуть техніку, яка використовується військовими частинами. Тож ці перші кроки є надважливими для здобуття перших навичок.
Триватиме практика протягом двох тижнів, а кінцевим результатом роботи буде залік та заслужена оцінка.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *