У військових командуваннях проводять карантинні заходи.

З оголошенням надзвичайної ситуації громадянам нашої країни рекомендовано дотримуватись умов карантину – не виходити без потреби на вулицю та працювати «на відстані». Проте, не всі професії переводяться в площину таких умов. Зокрема, люди військових спеціальностей вкрай рідко можуть виконувати свої обов’язки, перебуваючи вдома. Тому тут, на КПП ОК «Південь», де розміщується ще і штаб Командування ВМС України, зранку завжди людно.
Тимчасово виконуючий обов'язки начальника медичної служби ОК "Південь" Богдан Колмиков розповів: "В ОК проводяться профілактичні заходи щодо попередження виникнення гострих распіраторних захворювань. На території військово містечка проходять службу військовослужбовці як сухопутних військ так і військово- морських сил. Основним завданням медичної служби це є, по-перше профілактика, тобто попередження виникнення захворювання спричинених коронавірусом."
При вході до штабу щоденно проводиться термометрія особового складу. Для цього використовуються інфрачервоні безконтактні термометри.
Окрім того, у всіх військових частинах розгорнуті тимчасові ізолятори для осіб, що мають ознаки захворювання, для їх ізоляції до моменту госпіталізації.
Виконуча обов'язки начальника медичної служби Командування ВМС ЗС України Тетяна Довгаль зауважила: "Головне – це розмежувальні та попереджувальні функції. У всіх військових частинах проводиться низка заходів: заборона проведення масових заходів. Також прередбачено виконання обов’язків, там де це можливо, дистанційно, працівниками ЗС, офіцерами, контрактниками, жінками, які вразливі в імунному плані та мають маленьких дітей а також особами старшими 50-60 років."
Окрім огляду особового складу, проводиться також дезінфекція військової техніки та автомобілів, які заїжджають на територію військової частини. Посилено і пильно несуть службу наряди на постах і на пропускних пунктах, які захищені всіма засобами індивідуального захисту та військові медики, які цілодобово чергують і готові надати допомогу та невідкладно вжити заходів задля запобігання поширення інфекції.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *