Віктор Ляшко прилетів на Тернопілля.

Сьогодні на Тернопільщину з робочою поїздкою прибув заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко. Він узяв участь у засіданні обласного штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації, пов’язаної з поширенням COVID-19. Про це повідомила пресслужба Тернопільської ОДА.

Фото: facebook.com/viktor.liashko

«Як і анонсував на брифінгу – прибув у Тернопільську область. Заплановано:

перевірка роботи обласного штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації державного рівня.

візит до медичного закладу, який є визначеним як госпітальна база для прийому та лікування пацієнтів із коронавірусною інфекцією.

зустріч та спілкування із медичними працівниками. Мені важлива думка та оцінка ситуації тих, хто на передовій бореться із COVID-19», – написав Віктор Ляшко на своїй fb-сторінці після прибуття на Тернопілля.

На відміну від більшості присутніх, головний державний санітарний лікар України на засіданні без маски. Фото: facebook.com/oda.te.gov.ua

Під час засідання Віктор Ляшко розповів про завершення роботи над алгоритмом доплат медикам, які працюють в режимі готовності приймати інфікованих коронавірусом, і тим, хто працює з госпіталізованими. Оскільки Тернопільщина нині в трійці лідерів за темпами поширення коронавірусу, під час зустрічі також обговорили готовність лікарень працювати як госпіталі.

Після зустрічі в Тернопільській ОДА головний санітарний лікар мав поспілкуватися з журналістами, проте передумав.

Трохи згодом головний санітарний лікар опублікував у facebook світлину з мапою Тернопільщини й зазначив, що вирішує, в яку саме лікарню поїхати. У коментарях відгукнулося багато мешканців Монастирського району, де зафіксовано найбільшу в області кількість хворих. Вони запросили Ляшка відвідати саме їхню лікарню. Проте наразі немає інформації, який саме медичний заклад він обрав.

Згодом Ляшко таки одягнув маску. Фото: facebook.com/viktor.liashko

Зазначимо, в Тернопільській області на сьогодні підтверджено 114 випадків COVID-19. На жаль, учора ввечері внаслідок хвороби померла 57-річна жінка з Козівського району – це друга смерть від коронавірусу на Тернопіллі, – повідомили в Тернопільському штабі для боротьби з коронавірусом. Жінка перебувала в реанімаційному відділенні Козівської лікарні у важкому стані. У пацієнтки була пневмонія, її підключили до апарату штучної вентиляції легень, проте організм не впорався з недугою. Ні з ким із-за кордону жінка не контактувала. У Козівському районі станом на 3 квітня підтверджено 8 випадків COVID-19. 2 пацієнтів лікують у Козівській лікарні, ще 5 – у лікарнях Тернополя.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *