Владика Василій Тучапець відвідав Свято-Івано-Павлівський монастир у Харкові

2 квітня, у день пам’яті святого папи Івана Павла ІІ, екзарх Харківський Владика Василій відвідав Свято-Івано-Павлівський монастир сестер Згромадження святого Йосифа в Харкові.

”Цього дня ми згадуємо 15-ту річницю відходу до вічності світлої пам’яті папи Івана Павла ІІ, якого проголошено святим і на честь якого посвячена ця каплиця, – звернувся архиєрей з вітальним словом до сестер монахинь. – Ми споминаємо святого, молимося до нього, просимо заступництва, зокрема для сестер, які тут трудяться”.

Владика Василій також пригадав, що шість років тому, саме 2 квітня 2014 року, Апостольська Столиця проголосила про створення Харківського екзархату УГКЦ. “Ми вбачаємо в цьому заступництво і особливу молитву святого Івана Павла, тож просимо в нього сьогодні ласк для священників, монахів, монахинь, вірних, добродії та жертводавців нашого екзархату, щоб він благословив нас вірно служити Христові”, – додав екзарх Харківський.

Варто зазначити, що сестри Згромадження святого Йосифа служать у Харкові з 2005 року. Свято-Івано-Павлівський монастир освячений 29 січня 2016 року Отцем і Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом та екзархом Харківським Василієм.

ugcc.kharkiv.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *