До ООС надійшла чергова партія медикаментів.

Волонтери спілки «Бойове Братерство України» передали військовим в район проведення операції Об’єднаних сил благодійну допомогу на суму близько півтора мільйони гривень.
Тепер, як і шість років тому, без допомоги небайдужих українців не обійтись – щоб подолати підступний вірус знову об’єднались волонтери. Наразі вони забезпечують необхідними медикаментами наших військовослужбовців на передовій. Це вкрай важливо, адже тільки здорові військові можуть швидко реагувати на провокації агресора.
На збір необхідних препаратів першої необхідності, антисептиків, медичних респіраторів, масок, халатів, систем для проведення ін’єкцій, медикаментів для діагностики та лікування різних захворювань членам спілки знадобилося близько десяти днів. До їх ініціативи долучились й інші благодійні фонди, приватні підприємства та волонтерські організації.
Президен твійськово-цивільної спілки «Бойове Братерство України» Павло Жебрійський: "Близько 100 найменувань – це і респіратори, це і маски, це і ліки «Амізон», це ліки для проведення операцій, дезінфікуючі розчини, халати."
До Об’єднаних сил продовжують доставляти медикаменти та обладнання, призначене для протидії поширенню захворювання та, у разі потреби, лікування хворих на інфекцію коронавірусу.
Начальник відділу медичного забезпечення ООС Олександр Аврамченко розповів: "Ми отримали медикаменти для лікування як пневмонії так і для проведення ШВЛ, матеріали для цього, масу одноразових предметів – захистів індивідуального захисту, як медичного персоналу так і військовослужбовців, в тому числі, антисептики для рук, ліки для лікування проявів ГРЗ, необов’язково короновірусу, універсальні препарати. Ця допомога буде розподілена між 4-ма наявними госпіталями, а також буде виділена для потреб військових частин."
Понад півтисячі військовослужбовців вже протестували методом ПЛР-діагностики та інфекції серед них не виявлено.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *