Низку вправ на БТР-80 відпрацювали курсанти Військової академії.

Курсанти третього курсу підготовки спеціалістів ДШВ Військової академії (м. Одеса) проходять навчальну практику. На танковому полігоні десантники, зокрема, відпрацювали низку вправ на БТР-80, де виконали прохід у мінно-вибуховому загородженні, маневрування по складній місцевості та склали нормативи зі швидкості.
Практичні заняття у польовому виході виконують три взводи. На цьому полігоні третьокурсники факультету підготовки спеціалістів десантно-штурмових військ вправляються у керуванні БТР-ами, відпрацьовують тактичні вправи і вогневу підготовку.
Усього на ділянці цього полігону три маршрути, які потрібно подолати. Пройти всі без зауважень виходить не у всіх. Утім, хлопці не засмучуються, кажуть – важко у навчанні-легше буде в бою. Загалом, практичних завдань з застосуванням важкої техніки вдосталь.

У квітні на третьокурсників чекають нові практичні заняття – стрибки і десантування, тож хлопці сподіваються, що тимчасові обмеження не торкнуться навчальних планів і вони зможуть відпрацювати вміння і навички з майбутньої професії вже у найближчий час.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *