Річниця реактивного артилерійського полку морської піхоти ВМС ЗС України.

4 річницю існування відзначили військовослужбовці реактивного артилерійського полку морської піхоти ВМС ЗС України.
Військове з’єднання було сформовано 31 березня 2016 року в Одеській області.
З цього ж часу особовий склад полку виконує бойові завдання в районах проведення бойових дій на території Донецької і Луганської областей та захищає Чорноморське і Азовське узбережжя України, суттєво посиливши сили стримування агресора на приморському напрямку.
На їхньому озброєнні – наймогутніша зброя – реактивні системи залпового вогню «Ураган», дальністю до 70 кілометрів. Чотири роки поспіль підпорядковані підрозділи виконують поставлені завдання, направлені на захист приморського напрямку.
"Обрані долею, слабких немає!" – саме такий девіз реактивної артилерійської частини, яка народилася в снігах полігонів 2015 та 16 років. Сьогодні – це міцний моноліт з реактивних артилерійських підрозділів різної потужності. В непростих умовах військовослужбовці напруженною службою та плідною працею демонструють приклад вірності військовій присязі та своєму народові.
31 березня полк святкує свою 4 річницю. Не дивлячись на надскладні умови, в яких відбувалося формування військової частини, підрозділи вели інтенсивну підготовку до виконання завдань за призначенням і ось сьогодні їм вже є чим пишатися. Колектив військових професіоналів впевнено крокує вперед шляхом підвищення професіоналізму та фахових навиків, забезпечення бойової готовності, вірного служіння Українському народові.
Через надзвичайну ситуацію, оголошену зараз в Україні, та заборону проведення будь-яких урочистих заходів, святкування вирішили перенести, втім відзнаки, грамоти та нагороди командири підлеглим вручать та подякують за відмінну службу.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *