Патріарша катехитична комісія дала рекомендації, як святкувати Лазареву суботу і Вербну неділю вдома

Патріарша катехитична комісія дала вірним нашої Церкви молитовні, катехитичні та практичні поради щодо святкування Лазаревої суботи і Вербної неділі.

Такі рекомендації підготувала  Саскатунська єпархія (Вінніпезької митрополії УГКЦ). Текст написала катехитка, голова Молодіжної комісії Української католицької єпархії Саскатуна Вікторія Марко.

Пані Вікторія пропонує покрокові дії для християнської сім’ї, у якій виховуються малі діти: «Станьте разом до ранкової молитви, запаліть свічку, прочитайте Ів. 11, 1-44 про воскресіння Лазаря. Якщо у вас малі діти, розкажіть їм про це чудо своїми словами. Ще раз зачитайте і у хвилині тиші роздумайте над словами Ів. 11, 25: «Я – Воскресіння і Життя. Хто в мене вірує, той навіть і вмерши – житиме!»

Якщо немає можливості підготувати живу галузку, то зустрічати вхід Господній у домівки катехитка пропонує «галузками чеснот», проказуючи: «Вітаємо тебе, Ісусе Христе, у нашому домі і кладем до Твоїх стіп чесноти, якими Ти нас у своїй невимовній щедроті обдарував». Впродовж дня, за рекомендаціями педагогині, сім’я повинна перебувати у спільній молитві, розважаннях, проводити з дітьми цікаві тематичні ігри, а ввечері зібратися разом і спільно розпланувати Страсний тиждень: домашні обов’язки, спільні молитви, зробити особисті постанови щодо посту, поділитися своїми намірами/побажаннями у Страсний тиждень.

Докладно ознайомитися з такими рекомендаціями можна на офіційному сайті Патріаршої катехитичної комісії https://ct.ugcc.ua

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://ct.ugcc.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *