Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

Скільки можна поступово, вже…

Скільки можна посту…

«
»

Після телезвернення королеви британці дізналися, що прем’єр Джонсон з коронавірусом у лікарні

Британський уряд заявляє, що прем’єр-міністр Борис Джонсон далі виконує обов’язки голови уряду, хоча його у неділю забрали до лікарні.

У Джонсона 27 березня виявили коронавірус і він перебував під карантином у резиденції на Давнінґ стріт з, як він сам стверджував, легкими симптомами хвороби.

Очікували, що Джонсон припинить самоізоляцію 2 квітня, але підвищена температура у прем’єра не минула, і у неділю 5 квітня його госпіталізували.

“Це запобіжний крок, оскільки у прем’єр-міністра зберігаються симптоми коронавірусу”, – сказано в офіційному коментарі уряду.

Фахівці кажуть, що 55-річному Борису Джонсону у лікарні насамперед, ймовірно, перевірять легені, які виявляються ураженими у багатьох важких випадках захворювань, спричинених коронавірусом.

Коронавірус виявили також у кількох інших членів британського уряду, зокрема у міністра охорони здоров’я Метта Генкока, який одужав і повернувся до нормальної роботи.

У суботу повідомили, що вагітна наречена Джонсона, Керрі Симондс упродовж тижня також мала симптоми коронавірусу, хоча їй не робили аналізів.

Телезвернення королеви

Повідомлення про те, що Борис Джонсон перебуває у лікарні, з’явилося через годину після того, як королева Єлизавета Друга виступила з телезверненням до країни.

Королева закликала британців зберігати “єдність і рішучість” у боротьбі з поширенням вірусу.

Порівнявши теперішню ситуацію з подіями на початку Другої Світової війни, 93-річна королева закликала співвітчизників впевнено дивитися у майбутнє.

“Хоча на нас можливо чекають подальші випробування, кращі дні повернуться. Ми знову будемо з друзями. Ми знову будемо з нашими сім’ями. Ми знову зустрінемося”, – сказала королева.

Ця промова, спричинена епідемією коронавірусу, стала лише п’ятим зверненням до британців за 68 років правління королеви Єлизавети ІІ, якщо не враховувати її щорічні різдвяні виступи.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *