Джонсон провів ніч в реанімаційній палаті з “погіршеними” симптомами коронавірусу

Зранку у вівторок 7 квітня британський прем’єр-міністр Борис Джонсон далі перебував у реанімаційному відділі у лікарні, але офіційні джерела у Лондоні наголошували, що йдеться про запобіжні кроки.

У Джонсона виявили коронавірус 26 березня і понад тиждень він залишався в ізоляції у лондонській резиденції на Давнінґ стріт, виконуючи обов’язки голови уряду, але у неділю ввечері його госпіталізували.

Сам Джонсон написав у понеділок у Twitter: “Я пішов до лікарні для звичайних перевірок, оскільки у мене і далі симптоми коронавірусу”.

Він також писав, що залишається у позитивному настрої, але того ж дня увечері Бориса Джонсона помістили у реанімаційний відділ.

Згідно з офіційними повідомленнями у прем’єр-міністра не минала підвищена температура та кашель, і ці симптоми “погіршилися”.

Речник британського уряду у понеділок заперечив припущення, що Бориса Джонсона під’єднали до апарату штучного дихання, проте згодом були повідомлення, що лікарі використовували пристосування, які забезпечували його додатковим киснем.

Речник у Лондоні також повідомив, що прем’єр-міністр попросив міністра закордонних справ Домініка Рааба виконувати обов’язки голови уряду “там, де потрібно”.

Президент США Дональд Трамп, коментуючи новину, сказав, що всі американці “моляться за одужання” Джонсона, якого він назвав “дуже добрим приятелем і другом нашої країни”.

“У цей важкий час я висловлюю повну підтримку Борису Джонсону, його рідним та британському народу”, – написав у Twitter французький президент Еммануель Макрон.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *