У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

На виїздах зі Львівщини з четверга запрацюють КПП.

У ніч із середи на четвер на виїздах із Львівської області запрацюють контрольно-пропускні пункти. У їх складі будуть представники поліції, ДСНС, Нацгвардії, медики та представники органів  місцевого самоврядування, які контролюватимуть ситуацію, – повідомили у пресслужбі ЛОДА.

Фото: terminovo.te.ua

«На всі ці блокпости будуть обов’язково виставлені працівники Національної поліції та відповідно Національна гвардія для забезпечення правопорядку, дотримання законності й контролю за пересуванням громадян. Медичні представники проводитимуть температурний скринінг і в разі підвищеної температури, підозри на коронавірус реагуватимуть належним чином», – зазначив заступник керівника Нацполіції Львівщини Дмитро Міхалець.

Пункти будуть мобільні та стаціонарні, їх встановлять орієнтовно 14-20 – на всіх виїздах із Львівської області до суміжних областей, серед яких Волинська, Рівненська, Тернопільська, Івано-Франківська та Закарпатська.

Контрольно-пропускні пункти встановлюють на виконання постанови Кабміну, що вийшла 2 квітня та встановлює жорсткіші правила карантину, зокрема щодо перевезень. Відтак тепер, окрім раніше заборонених перевезень, заборонили й міські, – розповів заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень. Відповідно єдиним законним способом перевезень є спеціальні регулярні рейси, які відбуватимуться за окремими договорами і будуть погоджені патрульною поліцією.

«Основними умовами таких перевезень буде кількість сидячих місць та наявність масок у всіх подорожуючих. Також нова постанова Кабміну регулює необхідність встановлення контрольно-пропускних пунктів на межі області з можливим обмеженням руху з погіршенням чи зміною санітарно-епідеміологічної ситуації. Учора відбулось засідання комісії ТЕБ і НС, яка погодила встановлення КПП», – зазначив Тарас Грень.

Зазначимо, в Тернопільській та Івано-Франківської областях також працюють КПП, зокрема, 8 цілодобових постів на всіх напрямках в’їзду на Прикарпаття встановлювали вчора. Карантинні пости функціонують із 3 квітня й на в’їздах у Тернопіль. Окрім того, ще раніше на території області обладнали карантинні пости на в’їздах до тих населених пунктів, де виявили найбільші осередки коронавірусу, – Заліщиків і Монастириськ, а також чотирьох сіл Монастириського району (Ковалівка, Швейків, Заставці і Горішня Слобідка).

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *