Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

РЕАЛІЇ, ЯКИХ НЕ ХОЧЕМО…

Творився часопис пі…

«
»

Прокурори США звинувачують Росію у підкупі посадовців ФІФА

Після тривалого розслідування прокурори США звинуватили Росію та Катар у підкупі низки футбольних функціонерів. Росія та Катар давали хабарі за право проводити фінали чемпіонатів світу з футболу в 2018 та 2022 роках, йдеться у висновку прокурорів.

Зокрема, заявляють американські прокурори, Росія, через 10 різних підставних компаній, надала 5 мільйонів доларів хабарів колишньому віце-президенту Міжнародної федерації футболу (ФІФА) від Трінідада і Тобаго Джеку Ворнеру. Ще мільйон доларів Росія обіцяла в якості хабаря колишньому членові виконавчого комітету ФІФА від Гватемали Рафаелю Сальгеро.

Під час голосування за право проведення фіналу чемпіонату, що відбувалось в 2010 році, Росія обійшла Англію, спільну заявку Нідерландів та Бельгії а також заявку Іспанії та Португалії.

Більше половини тих, хто голосував за місце проведення чемпіонату світу в 2018 та 2022 роках, включаючи колишнього президента ФІФА Сеппа Блеттера, були звинувачені у порушеннях, а деяким висунуто звинувачення у скоєнні злочину, пише The New York Times.

Росія широко використовувала проведення у себе фіналу чемпіонату світу для покращення свого міжнародного іміджу. Так, російський президент Путіна подарував м’яч чемпіонату президентові США Дональдy Трампу під час спільної прес-конференції влітку 2018 року.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *