Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Зарплата для страждаючих: пропозиція очільникам Курії

Зарплата для страждаючих: пропозиція очільникам Курії
Не маючи змоги брати участь у богослуженнях, які очолює Папа, очільників Римської Курії запрошено взяти участь у Його ділах милосердя.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Папський Роздавач милостині кардинал Конрад Краєвський написав листа до кардиналів, архиєпископів, єпископів і прелатів, які входять до так званої Папської капели, тобто, тих, які з огляду на своє служіння беруть участь в урочистих богослужіннях Єпископа Риму, запрошуючи їх зробити конкретний вчинок солідарності, «розділивши страждання тих, які переживають випробування» через пандемію Covid-19. Йдеться про духовних осіб, які займають керівні посади в дикастеріях Римської Курії та різних відомствах Апостольської Столиці, яким пропонується пожертвувати місячну зарплату.

Беручи до уваги той факт, що з огляду на пандемію літургійні богослужіння, очолювані Святішим Отцем під час Страсного Тижня, відбуватимуться без участі тих, які згідно з приписами Motu Proprio «Pontificalis Domus» входять до складу Папської капели, Апостольський Елемозинарій заохочує її членів в особливий спосіб єднатися з Єпископом Риму, що «головує у вселенському сопричасті любові», як навчає Другий Ватиканський Собор. Про призначення плодів цієї збірки згодом особисто вирішить сам Папа.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *