У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

На Тернопіллі та Львівщині – нові смерті внаслідок COVID-19.

Сьогодні вранці померла 83-річна жінка із села Горішня Слобідка Монастирського району Тернопілля. Позитивний результат на коронавірус з лабораторного центру отримали вже після її смерті. Про це повідомив заступник голови Монастириської РДА Павло Дронь.

«Сьогодні вранці друга летальність в Монастириському районі, 83-річної жінки з с.Горішня Слобідка. Хвора була шпиталізована в Монастириській районній лікарні і їй клінічно було виставлено підозру на COVID-19, 6 квітня відібрано у неї біопроби та відправлено в Обласний Вірусологічний Центр. Відповідь “+” на коронавірус отримано сьогодні вранці після її смерті. Така “оперативність” ОВЦентру неприйнятна, – написав Павло Дронь на своїй fb-сторінці.

За інформацією Монастириського штабу боротьби з коронавірусом, на сьогодні у Монастирському районі підтверджено 113 випадків COVID-19: м. Монастириська – 64, у навколишніх селах – 49.

Останніми днями в районі практично не виявляли нових випадків захворювання. За словами Павла Дроня, річ у тім, що протягом попередніх 15 днів біозразки забирали в основному з Монастириського району, а зараз почали приймати їх з інших районів, а одна вірусологічна лабораторія не в змозі обробляти одночасно велику кількість біоматеріалів. Окрім того, в районі змінили порядок забору проб. Якщо попередні 2 тижні ми в першу чергу знімали зразки у підозрілих, контактних та медперсоналу, то тепер біопроби братимуться в першу чергу у підозрілих з симптомами (температурою, утрудненим диханням або кашлем).

Фото: Роман Балук/facebook.com/lvivVScoronavirus

Сьогодні вночі зафіксовано також дві смерті у Львівській обласній інфекційній лікарні. Померла 68-річна жінка, інфікування COVID-19 в якої було підтверджено лабораторно. Також помер 48-річний чоловік, який потрапив до цієї самої лікарні з підозрою на COVID-19. Інфікування наразі не підтвердили остаточно.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *