У зв’язку з пандемією коронавірусу змінено дату єпископської хіротонії о. Миколи Бичка

Архиєрейська хіротонія отця Миколи Бичка на правлячого єпископа єпархії Святих апостолів Петра і Павла в Мельбурні (Австралія) за попередньою інформацією відбудеться 7 червня 2020 року в архикатедральному соборі Святого Юра у Львові. Про це в коментарі для Департаменту інформації УГКЦ повідомив владика-номінант.

«Через пандемію коронавірусу, Блаженніший Святослав запропонував перенести хіротонію з 26 квітня на 7 червня 2020 року, щоб не наражати людей на небезпеку. Я цілком підтримую таке рішення, яке є мудре і виважене на сьогоднішній день. Сподіваюсь, що до цього часу карантин вже завершиться і не буде перешкоди для вірних взяти молитовну участь у Єпископській хіротонії», — висловив сподівання о. Микола.

Як і планувалося Святу Літургію очолить Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав, головний святитель. А співсвятителями мали б бути владика Ігор Возьняк, митрополит Львівський УГКЦ, та владика Петро Стасюк, єпарх єпархії Святих апостолів Петра і Павла в Мельбурні.

Як ми повідомляли, 15 січня 2020 року у Ватикані повідомлено про те, що Папа Франциск призначив новим єпархом єпархії УГКЦ Святих Петра і Павла в Мельбурні преподобного о. Миколу Бичка, ЧНІ. Водночас було повідомлено про те, що Святіший Отець прийняв зречення з пастирського уряду, подане владикою Петром Стасюком, дотеперішнім єпархом цієї єпархії.

Інтерв'ю о. Миколи для «Живого радіо Воскресіння»

Біографічна довідка

Владика-номінант Микола Бичок народився 13 лютого 1980 року в Тернополі. В липні 1997 року вступив до Згромадження Найсвятішого Ізбавителя, здійснюючи чернече та богословське формування в Україні та Польщі, здобувши ліценціат з душпастирського богослов’я. Склавши 17 серпня 2003 року довічні обіти, 3 травня 2005 року отримав ієрейські свячення.

Отець Микола здійснював душпастирське служіння в храмі Матері Божої Неустанної Помочі в Прокоп’євську (РФ), був настоятелем монастиря отців редемптористів та парафії в Івано-Франківську, провінційним економом. Від 2015 року служить у парафії Святого Івана Хрестителя в Ньюарку, США, Філадельфійської архиєпархії УГКЦ.

Єпархія Святих апостолів Петра і Павла

Єпархія Святих апостолів Петра і Павла з осідком у м. Мельбурні, Австралія, була заснована 24 червня 1982 року, коли до рівня єпархії був піднесений тодішній Апостольський екзархат для українців візантійського обряду в Австралії, Новій Зеландії та Океанії, створений 1958 року. Територія єпархії охоплює всю Австралію, Нову Зеландію й Океанію. Від 1992 року її очолював владика Петро Стасюк, якому в липні цього року виповниться 77 років.

 

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *