Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

Скільки можна поступово, вже…

Скільки можна посту…

«
»

Папа: Ісус дає нам сили з вірою, надією та любов’ю пройти випробування

Папа: Ісус дає нам сили з вірою, надією та любов’ю пройти випробування
Святіший Отець подякував Архиєпископові Турину на важливу духовну ініціативу: молитву перед Плащаницею за посередництвом засобів комунікації.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Дорогий брате, я довідався що у Велику Суботу Ви очолите богослуження в каплиці, де зберігається Священна Плащаниця, яку в надзвичайний спосіб зможуть побачити всі ті, що братимуть участь в молитві через засоби суспільної комунікації. Прагну скласти Вам свою щиру подяку за цей жест, що виходить назустріч проханням вірного Божого люду, що переживає важке випробування пандемією коронавірусу», – цими словами Папа Франциск звертається до архиєпископа Чезаре Носільї, дякуючи йому за надзвичайну ініціативу.

Як повідомлялося, у Велику Суботу, 11 квітня 2020 р., о 17:00 місцевого часу Архиєпископ Турину очолить молитву в каплиці катедрального собору, в якій зберігається Туринська Плащаниця – полотно, в яке, згідно з переданням, було замотане Христове тіло, покладене до гробу. Богослужіння транслюватиметься через телебачення та соціальні мережі.

Обличчя, що відображає всіх страждаючих

«Приєднуюся також і я до вашої благальної молитви, звертаючи погляд на Чоловіка з Плащаниці, в якому розпізнаємо риси Господнього Слуги, пророцтво про якого здійснив Ісус в Своїх Страстях», – пише Святіший Отець, додаючи, що в обличчі цього Чоловіка «бачимо також обличчя численних хворих братів і сестер, особливо тих, які найсамотніші й отримують найменше піклування, але також всіх жертв війн і насильства, рабства та переслідувань».

«Як християни, в світилі Писань ми споглядаємо на цьому полотні ікону розп’ятого, померлого і воскреслого Господа Ісуса. Йому ввіряємося, на Нього покладаємося. Ісус дає нам сили, щоб з вірою, надією та любов’ю долати кожне випробування, з упевненістю в тому, що Отець завжди вислуховує Своїх дітей, які взивають до Нього, і їх визволяє», – додає Папа, бажаючи всім, а особливо хворим і тим, які піклуються ними, Господніх дарів миру та милосердя.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *