Синергія виконавця і слухача…

Збірник наукових ро…

Я не чакаў такога…

Сёння нашым суразм…

Я не очікував такого…

Сьогодні нашим спі…

Важливо вчитися у класиків…

Сьогодні нашою спі…

Я не маю рецепту…

Сьогодні нашою спі…

Кернесюґенд

м. Харків, вул. Д…

В Ірпені утворено…

Нещодавно в Ірпені …

«
»

Держдеп США організовує ще один спецрейс з України.

Державним департаментом США, посольством Сполучених Штатів Америки в Україні організовано спеціальний чартерний рейс для громадян США, їх дітей, чоловіків або дружин та легальних постійних мешканців Сполучених Штатів для повернення додому з України.

Спецборт запланований на 15 квітня, виліт із аеропорту Kyiv, Boryspil Airport о 17:00 за місцевим часом і прибуття в місто Вашингтон, Dulles Airport (IAD) о 01:00 вночі 16 квітня. Відзначається що час відправки та прибуття може бути змінений.

Вільних місць в літаку вже немає, втім e Держдепартаменті відзначають що усі ті хто не встиг втім і досі мають бажання лишити Україну мають написати на електронну пошту Державного департаменту США KyivUSCitizen@state.gov, щоб потрапити до списку на потенційний наступний рейс або ж отримати спеціальні інструкції до дій.

Як повідомляється платити за переліт пасажирам поки що не потрібно, втім по поверненню в США всі хто перебував на рейсі пізніше все ж таки повинні будуть відшкодувати витрати за переліт державі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *