Для забезпечення просування основних сил, морпіхи здійснили десантування.

На Одещині поблизу селища Миколаївка особовий склад 137-го окремого батальйону морської піхоти здійснив десантування з моря, щоб взяти під контроль ділянки узбережжя та забезпечити просування основних сил. При цьому морпіхи мали знищити передові спостережні пости та артилерійську батарею умовного противника.
Для цього вони прибули на судні Військово-Морських Сил України «Шостка» у вказаний морський район та десантувалися у складі трьох груп зі штатним озброєнням.
Морпіхи висадилися на берег, захопили спостережний пункт та автомобільну техніку умовного противника.
Одночасно у декількох кілометрах від берега з двох гелікоптерів морської авіаційної бригади безпарашутним способом провели десантування ще два взводи. Налагодивши взаємодію між усіма групами, морські піхотинці знищили спостережний пост, підрозділи охорони артбатареї, а потім й саму артилерію та зайняли кругову оборону.
Під час практичних дій до підрозділів постійно надходили різноманітні ввідні від керівництва навчань. Тому виконання поставленого завдання для морпіхів було досить складним, адже рішення доводилось приймати миттєво. Наприклад, на шляху одного з підрозділів була замінована місцевість, а одне з відділень раптово потрапило у засідку. Командири на місцях мали діяти швидко, приймати правильні рішення, щоб вийти з ситуації без втрат та максимально ефективно продовжити виконання завдання.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *