Корабельно-катерний склад ВМС України отримав засоби для дезінфекції.

Захист України з морського напрямку та виконання поточних поставлених завдань у ВМС – скасувати не може жоден карантин. Для того, аби убезпечити особовий склад, який здійснює їх виконання, були значно посилені заходи безпеки, щоб мінімізувати можливі ризики зараження на коронавірусну інфекцію.
Командувач ВМС ЗС України Ігор Воронченко розповів, що особовий склад частин ВМС дотримується заходів карантину і особлива увага приділяється екіпажам кораблів, які виконують завдання в акваторіях Чорного і Азовського морів. В умовах знаходження особового складу в обмеженому просторі кораблів та суден, така допомога, як засоби індивідуального захисту та антисептичної обробки поверхонь, є дуже актуальними.
З перших днів оголошення пандемії благодійний фонд морського транспорту «Мортранс» надавав допомогу ветеранам морського флоту, медикам тощо. У переліку пріоритетів фонду – і військові моряки.
Директор Благодійного фонду морського транспорту "Мортранс" Антоніна Шкамерда: "Ми підтримуємо воєнних моряків уже майже п’ять років. І моя особиста думка така, що сьогодні воєнних моряків, так як і всю армію, потрібно ставити на одну лінію з медиками, поліцією, тому що в країні ніхто не відміняв захищати кордони нашої країни."
У якості допомоги благодійники також передали апарат для дезінфекції кораблів та катерів.
Начальник медичної служби Командування ВМС ЗС України Тетяна Довгаль розповіла:
"Апарат, який був нам наданий, він в своєму роді унікальний, тому що його технічні характеристики дозволяють розбивать дезінфікуючий розчин на дуже маленькі мікронні частинки, які зі свого боку не шкодять чутливим приладам, які є на наших кораблях, суднах, а з іншого боку – ці маленькі частинки проникають в найменшу шпаринку та з великою ефективністю працюють проти різних бактеріальних об’єктів."
Подарований дезрозчин дуже концентрований, тож його вистачить надовго.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *