У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

«
»

МБАКи “Вишгород” і “Нікополь” та буксир “Яни Капу” незабаром повернуться до бойового застосування.

На Миколаївському Суднобудівному Заводі після докової частини ремонту спустили на воду малі броньовані артилерійські катери «Вишгород» та «Нікополь».
«Вишгород» пройшов планове обслуговування, під час якого було виконано ремонт гвинто-стернової системи, дефектацію, ремонт та фарбування зовнішньої обшивки тощо.
МБАК «Нікополь», що постраждав від вандалізму під час незаконного утримання в Криму, окрім докового ремонту, пройде додатково відновлення систем – фанової, вентиляції та кондиціювання, електромеханічної частини тощо.
Обидва катери спустили на воду одночасно, адже керівництво заводу прекрасно розуміє, що вони виконують бойові завдання, а тому намагалися якомога швидше відновити їхню боєздатність, щоб повернути на службу ВМС.
Командувач ВМС України адмірал Ігор Воронченко: " Щодо підтримання бойової готовності корабельно-катерного складу українських ВМС, то в нас є таке поняття, як «плановий ремонт і графіки постановки кораблів у док». Відповідно до цього плану, було проведено ремонт малих броньованих артилерійських катерів, зокрема і тих, які були захоплені під час подій 2018 року в Керченській протоці. Всі ремонтні роботи стосовно катера «Нікополь», зокрема його корпусу і гвинторульової групи, було виконано вчасно і його вже спущено на воду. Наразі тривають роботи з наладки електромеханічної частини. Найближчим часом МБАК увійде до бойового складу.
Самостійно ми провели ремонт і рейдового буксира «Яни Капу». Він також найближчим часом прийде до пункту базування – міста Одеси. Що стосується МБАКа «Бердянськ», який був обстріляний з ПСКР ФСБ Російської Федерації, на ньому провели всі процедури експертиз наші та іноземні фахівці, що представляють Україну в міжнародних судах. Договір вже складений. Найближчим часом катер «Бердянськ» також буде відправлено на ремонт. Я впевнений, що у визначені терміни ми отримаємо готові до бойового застосування катери ВМС."

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *