Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

Скільки можна поступово, вже…

Скільки можна посту…

«
»

Морпіхи тренувались вести прицільний вогонь в умовах посилених фізичних навантажень.

На одному з військових полігонів Донеччини морські піхотинці 503 окремого батальйону провели заняття з вогневої підготовки в умовах посилених фізичних навантажень. Окрім стрілецької зброї, застосовувалась і броньована техніка.
Морські піхотинці практично відпрацювали правила поводження зі зброєю в умовах ведення бойових дій, виконали вправи початкових стрільб по ростових цілях і вогневих точках умовного противника.
Заступник командира 503 окремого батальйону морської піхоти ВМС ЗС України Павло Юрчук розповів: "Перед початком виконання стрільб військовослужбовці пробігають дистанцію, долають певні перешкоди – дихання збивається. Саме такий спосіб тренування є актуальним, щоб навчити влучно стріляти і одноманітно прицілюватися з місця. Коли у військового є початкова база, можна починати роботу з нарощування на вдосконалення навиків."
Під наглядом командирів, «штормові берети» відпрацьовували тактичне пересування на полі бою у парі і в складі відділення. Морські піхотинці показали високий рівень підготовки – всі навчально-бойові завдання були виконані.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *