ООС. 66 мобільний госпіталь перейшов на режим розділення потоків пацієнтів.

Аби запобігти поширенню короновірусної інфекції Ковід-19 військово-мобільні госпіталі, розташовані в районі проведення ООС, переходять на новий режим роботи та відпрацьовують алгоритми дій, запроваджені командуванням Медичних сил ЗС України. Нині заклади перебувають в процесі перепрофілювання й розгортання додаткових потужностей, а лікарі й медперсонал вправляються у вміннях надавати допомогу такій категорії пацієнтів. Навчання відбулись, зокрема, і у 66 військово-медичному госпіталі м. Покровське Донецької області.
Командувач Медичних Сил ЗС України Ігор Хоменко розповів: "В зв'язку з тим, що є поширення коронавірусної інфекції в Україні, госпіталь переходить на режим розділення потоків, де будуть окремо лікуватись поранені і хворі. Для цього ми розгорнули наметове містечко, а у ньому інфекційне відділення."
У прийомно-сортувальному центрі проводитимуть заходи з діагностики. А далі, у залежності від стану пацієнта, визначатимуть місце і спосіб лікування. Дослідження крові та забір матеріалу для високоточниих тестів ПЛР – полімеразної ланцюгової реакції на COVID-19 проводитиме мобільна лабораторія. ЇЇ спроможність поки – 20 тестів на добу.
На базі містечка розгорнули кілька відділень, серед них й інфекційне – для госпіталізації хворих на ковід-19. Нині воно розраховане на півсотні місць, та за необхідності ліжко-ресурс можуть кількісно збільшити.
Командувач Медичних Сил ЗС України Ігор Хоменко: "Якщо це хворий на Ковід-19, він не поступає в стаціонар, він зразу поступає сюди. Тут ми спочатку виконуємо експрес-тест, потім рентгенологічне дослідження, якщо пневмонія. Є необхідність – виконуєм плр тест, якщо він не підтвердиться, ми хворого перемістимо звідси, а якщо підтвердиться – буде проходити лікування в інфекційному відділенні."
Під час тренування військові медики відпрацювали алгоритми прийому, сортування та стабілізації інфікованих коронавірусом осіб з різним ступенем важкості захворювання, підготовку їх до транспортування у спеціалізовані лікувальні заклади, а також провели заходи з дезінфекції санітарного транспорту і приміщень.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *