Завадили незаконному обігу підакцизних товарів на Донбасі

Прикордонники, які виконують завдання у складі Об’єднаних сил, систематично припиняють правопорушення, пов’язані з незаконним обігом підакцизних товарів на території Донбасу.

Учора, в рамках проведення спеціальних заходів, оперативні співробітники Краматорського загону попередили ще одне таке правопорушення.

У ході реалізації оперативної інформації, міжвідомча група у складі військовослужбовців Держприкордонслужби, представників управління СБУ в Донецькій та Луганській областях та співробітників Краматорського віділлу Національної поліції, в м. Краматорськ зупинили автомобіль під керуванням громадянина України 1976 року народження. В результаті огляду автомобіля в салоні та багажному відділенні виявлено близько 4800 пачок цигарок відомого бренду, більшість яких – без акцизних марок, на загальну суму 240 тисяч гривень.

За даним фактом до слідчого управління фінансових розслідувань ДФС в Донецькій області направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопоршунення, відповідальність за яке передбачена статтею 204 КК України «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів.»

Варто зазначити, що з початку поточного року оперативні прикордонні підрозділи зі складу Об’єднаних сил вилучили з незаконного обігу понад 452 тисячі пачок цигарок різних марок на суму більше 18 мільйонів гривень.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *