Діти-читачі з Харківщини та…

Дитячий Міжрегіона…

На будинку, де вийшла…

В центрі Лубен, на …

На відміну від української…

Говорить Андрій Крю…

Має бути державна політика…

Говорить Дмитро Шев…

Якщо студент хоче бути…

День українськомовн…

Мова — це зброя.…

День українськомовн…

Скільки можна поступово, вже…

Скільки можна посту…

«
»

Патріарша катехитична комісія порадила як святкувати Страсний тиждень і Великодень вдома

Саскатунська єпархія (Вінніпезька митрополія УГКЦ) дала молитовні, катехитичні та практичні поради щодо святкування в домашніх умовах Страсного тижня і Великодня. Такі поради оприлюднені на офіційній сторінці Патріаршої катехитичної комісії.

Текст підготувала катехит, голова молодіжної комісії Української Греко-Католицької єпархії Саскатун (Канада) Вікторія Марко.

У Страсний тиждень пані Вікторія радить дотримуватись у сім’ї постанов, які попередньо обговорили і прийняли, брати участь у всіх необхідних богослужіннях онлайн, на спільних молитвах робити з дітьми поклони, читати Євангеліє Йо: 13-21, обговорювати прочитане, відтак разом пекти паску, писати писанки, готувати великодній кошик.

Замість Святої Плащаниці катехитка пропонує поставити хрест-розп’яття  та Святе Письмо і приступати до неї так, як ми це робимо у парафіяльній церкві.    

У день Великодня у кожній домівці повинні звучати святкові привітання: Христос воскрес! Воістину воскрес! За рекомендаціями п. Вікторії, у святково прибраній світлиці сім’я може онлайн брати участь у великодньому богослужінні, освячувати паску, долучатися до освячення Артосу, разом співати «Христос воскрес із мертвих» відтак приступати до святкового сніданку. У цей світлий день не забути по телефону привітати рідних та близьких, організувати онлайн-зустріч із друзями, пограти настільні ігри, подивитися гарний християнський фільм тощо.  

«Наступного дня і надалі живіть в Божій присутності, даруючи Христову любов один одному. Нехай Воскреслий Господь воскресить вашу сім’ю і засяде на престолі вашої домашньої церкви!» – завершує свої дописи Вікторія Марко.

Західне бюро «Живого ТБ» за матеріалами https://ct.ugcc.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *